Ogłoszenie



Witamy na forum sportowo siatkarskim

W piątek (7.12.2007) o godz.18:30 mecz z Jastrzębiem Borynia ZAPRASZAMY (Doping wskazany :P) Zapraszamy na forum !!:)

www.mksr.ugu.pl


  • Index
  •  » PLS
  •  » Typy na sezon 2007/2008

#1 2007-09-12 22:18:11

Madej

Administrator

status 5404522
7141742
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 95
Punktów :   

Typy na sezon 2007/2008

Jak wiemy z końcem września zaczyna sie Polska Liga Siatkówki który w tym roku może być wyjątkowo ciekawa, z tego powodu że wszystkie kluby dokonały ciekawych wzmocnien tak np. Skra Bełchatów okazała się wielkim wygranym tego okienka transferowego , zakup takich siatkarzy jak  Stephane Antiga czy Michał Bąkiewicz lub Daniel Pliński z pewnością to trzy najwieksze hity tego roku. PZU AZS Olsztyn jak co roku mocne lecz jedynym jak dla mnie zauwazalnym transferem jest przyjscie Szymanskiego.Jastrztrzebski najbardziej popisal sie transferem Prygla z Surguty w ktorych o nim malo bylo slychac....Jak dla mnie druga po Skrze druzyna ktora zrobila postep w transferach to Asseco resovia Rzeszow ktora zakupila z PZU Papkego a ze Skry Ignaczaka.Mostostal jak co roku pewny utrzymania z Kurkiem Nowakiem i Jaroszem moga byc pewni wali nawet o gona czesc tabeli. A wiec moje typy na ten sezon to :

1.Skra Belchatow (co tu duzo mowic maja sklad marzenie jak na polska lige )
2.PZU AZS Olsztyn (wiadomo ze ta druzyna jak co roku jest w gronie faworytow z Zagumnym na wystawie i Szymanskim w ataku bedzie trudno zatrzymac ten duet)
3.Asseco Resovia Rzeszow ( to moze male zaskoczenie ale wydaje mi sie ze to druzyna ktora z roku na rok robi coraz wieksze postepy i juz za 2-3 sezony bedzie walczyc o MIstrzostwo ale teraz jeszcze za wczenie)
4.Jastrzebski Wegiel (Stracili Plinskiego zas wielkiego transferu nie zrobili...no moze Prygiel ale to plan krotko terminowy)
5.AZS Czestochowa (z roku na rok idzie im coraz gorzej i w tym nie widze wiekszych szans na walke o tytul)
6.Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle (Pewniak 1 Polskiej Ligi dobry sklad mocna pozycja )
7.JADAR SPORT S.A. RADOM (skald sredni nie ma co mowic o gore tabeli bedzie trudno)
8.J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA (znow pozostanie w lidze zapewni im Rybak)
9.DELECTA BYDGOSZCZ (beda walczyc o utrzymanie w Plomieniem)
10."PŁOMIEŃ" SA SOSNOWIEC (slaby skald brak funduszy spadek odrazu w pierwszym sezonie)

Offline

 
  • Index
  •  » PLS
  •  » Typy na sezon 2007/2008
MKSR Pyskowice RZĄDZI !!:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozyczka-online.info oryginalne zaproszenia ślubne ręcznie robione zaproszenia zaproszenia ślubne w pudełku