I Runda
Pierwsze mecze
20 października 2007
PZU AZS Olsztyn Polska Belgia Pepe Jeans Asse Lennik
Dinamo Bukareszt Rumunia Czechy Dukla Liberec
ORTEC Rotterdam Nesselande Holandia Rosja Fakieł Nowy Uriengoj
Ciudad Medio Ambiente Soria Belgia VC Menen
Iskra Odincowo Rosja Słowenia Marchiol Prvacina
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa Polska RFN evivo Düren
Pierungan Pojat Rovaniemi Finlandia Rumunia Tomis Constanta
Mladost Zagrzeb Chorwacja Austria Hypo Tirol Innsbruck
Arona Teneryfa Hiszpania Węgry Phoenix Mecano Kecskemet
TV Amriswil Szwajcaria Serbia Radnicki Kragujevac
Budvanska Rivijera Budva Czarnogóra Słowenia OK Maribor
Kometa Kaposvar Węgry Grecja PAOK Saloniki
Stade Poitevin Poitiers Francja Francja Toac Tuc Toulouse
11 Oktomvri 2005 Prilep Macedonia Szwajcaria Seat Näfels
Belediyespor B. Stambuł Turcja Macedonia Rabotnicki Fersped Skopje
Pielaveden Sampo Pielavesi Finlandia Włochy M.Roma Volley
21 października 2007
PZU AZS Olsztyn Polska Belgia Pepe Jeans Asse Lennik
Dinamo Bukareszt Rumunia Czechy Dukla Liberec
ORTEC Rotterdam Nesselande Holandia Rosja Fakieł Nowy Uriengoj
Ciudad Medio Ambiente Soria Hiszpania Belgia VC Menen
Iskra Odincowo Rosja Słowenia Marchiol Prvacina
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa Polska RFN evivo Düren
Pierungan Pojat Rovaniemi Finlandia Rumunia Tomis Constanta
Mladost Zagrzeb Chorwacja Austria Hypo Tirol Innsbruck
Arona Teneryfa Hiszpania Węgry Phoenix Mecano Kecskemet
TV Amriswil Szwajcaria Serbia Radnicki Kragujevac
Budvanska Rivijera Budva Czarnogóra Słowenia OK Maribor
Kometa Kaposvar Węgry Grecja PAOK Saloniki
Stade Poitevin Poitiers Francja Francja Toac Tuc Toulouse
11 Oktomvri 2005 Prilep Macedonia Szwajcaria Seat Näfels
Belediyespor B. Stambuł Turcja Macedonia Rabotnicki Fersped Skopje
Pielaveden Sampo Pielavesi Finlandia Włochy M.Roma Volley
Rewanże
27 października 2007
Pepe Jeans Asse Lennik Belgia Polska PZU AZS Olsztyn
Dukla Liberec Czechy Rumunia Dinamo Bukareszt
Fakieł Nowy Uriengoj Rosja Holandia ORTEC Rotterdam Nesselande
VC Menen Belgia HiszpaniaCiudad Medio Ambiente Soria
Marchiol Prvacina Słowenia Rosja Iskra Odincowo
evivo Düren RFN Polska Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
Tomis Constanta Rumunia Finlandia Pierungan Pojat Rovaniemi
Hypo Tirol Innsbruck Austria Chorwacja Mladost Zagrzeb
Phoenix Mecano Kecskemet Węgry Hiszpania Arona Teneryfa
Radnicki Kragujevac Szwajcaria Szwajcaria TV Amriswil
OK Maribor Słowenia CzarnogóraBudvanska Rivijera Budva
PAOK SalonikiGrecja Węgry Kometa Kaposvar
Toac Tuc Toulouse Francja Francja Stade Poitevin Poitiers
Seat Näfels Szwajcaria Macedonia11 Oktomvri 2005 Prilep
Rabotnicki Fersped Skopje Macedonia Turcja Belediyespor B. Stambuł
M.Roma Volley Włochy Finlandia Pielaveden Sampo Pielavesi
28 października 2007
Pepe Jeans Asse Lennik Belgia Polska PZU AZS Olsztyn
Dukla Liberec Czechy Rumunia Dinamo Bukareszt
Fakieł Nowy Uriengoj Rosja Holandia ORTEC Rotterdam Nesselande
VC Menen Belgia HiszpaniaCiudad Medio Ambiente Soria
Marchiol Prvacina Słowenia Rosja Iskra Odincowo
evivo Düren RFN Polska Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
Tomis Constanta Rumunia Finlandia Pierungan Pojat Rovaniemi
Hypo Tirol Innsbruck Austria Chorwacja Mladost Zagrzeb
Phoenix Mecano Kecskemet Węgry Hiszpania Arona Teneryfa
Radnicki Kragujevac Szwajcaria Szwajcaria TV Amriswil
OK Maribor Słowenia CzarnogóraBudvanska Rivijera Budva
PAOK SalonikiGrecja Węgry Kometa Kaposvar
Toac Tuc Toulouse Francja Francja Stade Poitevin Poitiers
Seat Näfels Szwajcaria Macedonia11 Oktomvri 2005 Prilep
Rabotnicki Fersped Skopje Macedonia Turcja Belediyespor B. Stambuł
M.Roma Volley Włochy Finlandia Pielaveden Sampo Pielavesi
Offline